Controlling Assistant

Finance & Commercial Budapest, Hungary

Description

Position at Mindshare

Mi, a Mindshare Médiaügynökség, online és offline kommunikációs stratégiát és médiaterveket alkotunk, valósítunk meg. Globális vállalatként több, mint 85 országban vagyunk jelen, ahol támogatjuk ügyfeleinket a sikeres kampányok menedzselésében. Büszkék vagyunk, hogy minket választott az Unilever, a Ford, a Volvo, az Aldi és még sokan mások, e sikerek kulcsa szakmai és támogató csapatunk.

Ha érdekel a média világa pénzügyi oldalról, csatlakozz hozzánk
pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

Reporting rendszer működtetése
  • Legfontosabb feladatod a Senior Controller munkájának támogatása, az alapvető SOX hoz és egyéb szabályozási folyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció és riporting feladatok ellátása
  • Nemzetközi környezetnek megfelelő adminisztratív folyamatok gördülékeny működtetése
  • A rendszeres globális és helyi reportok határidőre való elkészítése és a Controlling terület munkatársinak támogatása
  • Elhivatottság az elemző és analizáló munkafolyamatok elvégzéséhez elengedhetetlen ezen a területen

SOX /ICFR szabályzatok, dokumentáció készítése
  • A Senior Controller munkájának támogatása a pénzügyi beszámolók elkészítésében és az auditokra való felkészülésben
  • SOX-követelményeknek való megfelelés biztosítása a napi munka folyamán
  • ICFR pénzügyi beszámolóinak elkészítésében való előkészítő munka a belső ellenőrzési szabályozási rendszer által támasztott követelményeknek megfelelően

Rendszeres és Ad-hoc reportok menedzselése, auditokra való felkészülés
  • Könyvvizsgálatokban való részvétel
  • Külső és belső auditokra való felkészülés támogatása
  • Saját belső reportok elkészítésének támogatása
  • Hitelbiztosítások kezelése, nyomon követése
  • Proaktív határidő figyelés és a folyamatok nyomon követése

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú pénzügyi végzettség – de az is szuper, ha jelenleg ilyen területen folytatsz tanulmányokat
  • Kapacitás legalább heti 30 óra munkavégzésre
  • Magabiztos angol nyelvtudás legalább írásban
  • MS Office, ezen belül Excel magasszintű alkalmazása
  • Nagyfokú precizitás, rendszerszemlélet, analitikus készség
  • Elhivatottság a pontos adminisztratív munka és a határidők betartása iránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Beszámolók, összefoglalók készítésében szerzett tapasztalat
  • Szeretsz csapatban dolgozni és mások munkáját támogatni

Amit biztosítunk számodra:
  • Cafeteria, fitness bérlet
  • Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi ügynökségi tapasztalat
  • Kis csapatban, valóban együtt dolgozunk, és egymás ötleteire építünk
  • Kellemes, inspiráló munkakörnyezet, mindig tea és kávé vár Rád az irodában
  • Nagy hangsúlyt fektetünk a Work-Life Balance fontosságára
  • Hetente 2 nap Home Office

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció, küldd el önéletrajzod egy rövid motivációs levél kíséretében a [email protected] email címre! 😊